Přímý digitální tisk DTG

Digitální potisk textilu je nejnovější technologie v potisku triček.

Je to technologie, která je vhodná zejména pro malonákladové objednávky. Umožňuje potisk triček již od několika kusů, bez nutnosti vytváření sít, jako je tomu u sítotisku. Velkou výhodou je možnost plnobarevných tisků ve vysoké kvalitě, avšak nelze přesně dodržet pantone odstíny. Tato technologie umožňuje vykreselní i malých detailů ve vašem designu. Nejlepší kvalitu tisku lze dosáhnout na textilu ze 100% bavlny.

Tisk na barevný textil

Barevný textil se před tiskem upraví speciálním nástřikem, který zajistí vysokou kvalitu tisku i na tmavých materiálech. Při digitálním tisku na barevný textil se může vyskytnout kolem grafiky viditelný otlak, je to dáno přípravou před tiskem a následnou fixací. Tento jev je naprosto nezávadný a zmizí samovolně nebo po prvním vyprání.

Tisk na bílý textil

Při tisku na bílý textil není nutná povrchová úprava před tiskem, jako je tomu u barevných textílií. Dochází tedy k obarvení textilních vláken a tisk je na omak velmi příjemný.

Plnobarevné tisky

Tato tisková technika umožňuje díky své technologii plnobarevné tisky ve fotografické kvalitě. Zajistí tak vykreslení i těch nejmenších detailů na vysoké úrovni. U přímého digitálního tisku nelze přesně dodržet pantone odstíny