Sítotisk

Sítotisková technologie umožňuje potisk přímo na tričko.

Umíme tisknout jednoduché jednobarevné vzory, jako jsou nápisy, texty či firemní loga, stejně jako složité mnohobarevné motivy s efektovými tisky. Sítotisk je kvalitní typ tisku, který vydrží na tričku a dalším textilu mnoho let.

Plastizol

Tento typ tisku je nejběžnější a nejpoužívanější. Jinými slovy je to stantartní tisk na textil touto technologií. Jedná se o tisk pantone barvami. U tmavého textilu mají zpravidla bílou podkladovou vrstvu aby barvy vynikly.

3D efekt

Tento druh barvy vytváří velmi ostrý trojrozměrný tisk, který je pružný a konzistentní. Můžete jej použít ke zvýraznění klíčových oblastí motivu. Tisk je zcela neprůhledný a lze jej použít na světlé i tmavé textilie.

Discharge

Discharge tisk lze přirovnat k tričku, jehož motiv je vyleptán savem. Jedná se o barvu, jejíž aktivní složkou je speciální bělidlo, které po natištění v sušící jednotce reaguje s pigmentem obsaženým v látce. Leptací barvu můžete použít v případě tisku na tmavé materiály, u kterých požadujete vzdušnost. Tato technologie vyžaduje materiál ze 100% bavlny.

Fluorescenční tisk

Používá neonové barvy pro zvýraznění potisku nebo jeho částí. Poutá větší pozornost a proto se hodí na dětské nebo "crazy" motivy.

Fosforový tisk

Světélkující barva ve tmě vydává stejné zelenkavé světlo jako ručičky hodinek,
které byly vystaveny prudkému světlu. Tisk touto barvou doporučujeme u motivů, u kterých chcete, aby ve tmě světélkovaly. Tisk je působivý na černém podkladu.

Puff - nafukovací barva

Barva při vytvrzování (sušení) bobtná, čili se nafukuje (anglicky puff), což vaší předloze dodá trojrozměrný vzhled.

Imitace kůže (suede)

Tento efekt se svým vzhledem lehce přibližuje k efektu puff, ale odlišuje se boční ostrostí hran s povrchem připomínající semiš.

Glitter & shimmer

Technika se třpytivým metalickým efektem. K dispozici jsou ve zlaté, stříbrné a crystalíně. Tisky jsou plastické a po přetištění lakem pružné. Při praní si zachovávají barevnou stálost.

Metalický efekt

Metalický efekt lze vytvořit ve stříbrné a zlaté barvě. Tyto odstíny mohou dát vašemu designu moderní a jedinečný vzhled.