Řezaná grafika

Pro dosažení nejvyšší kvality využíváme řezací a tiskový plotter Roland SP-300i.

Nejvýhodnější varianta menšího nákladu potiskovaného textilu je nepřímý digitální tisk. Ten funguje tak, že motiv vyřežeme do barevné nebo tiskové fólie a následně zažehlíme na speciálním termolisu na textil. Na výběr pro váš design máme širokou škálu barevných i efektových materiálů. Máte-li zájem o čepice, trička, bundy, dresy a jiný textil neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a společně vybereme variantu na míru.

Jednobarevná fólie

Stantartní různobarevná nažehlovací fólie použitelná na materiály ze 100% bavlny, 100% polyesteru, bavlněných směsí a dalších syntetických látek. Používá se na jednobarevné designy a nápisy.

Brick

Efektová a různobarevná vystouplá fólie, kterou jsme schopni aplikovat na čepice i textil. U této technologie je nutná individuální domluva a odzkoušení technologie na požadovaný materiál.

Glitter

Nažehlovací fólie s glitter efektem vhodná pro materiály ze 100% bavlny, 100% polyesteru, bavlněných směsí a dalších syntetických látek. Vhodná pro designy, kterým chcete dodat třpytivý nádech.

Colorprint

Potisknutelná nažehlovací fólie vhodná pro materiály ze 100% bavlny, 100% polyesteru, bavlněných směsí a dalších syntetických látek. Využití této fólie se uplatňuje především u složitějších barevných designů, které nelze zhotovit předchozími materiály. Možnost libovolné grafiky.